Avada - en to bg_BG translation catalogue (240 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
bg_BG: Опа, Тази страница не е открита!

en: Search Our Website
bg_BG: Търсете в нашия сайт

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
bg_BG: Не откривате това, което търсите? Отделете момент и направете търсене по-долу!

en: Search for:
bg_BG: Търсене ...

en: Search the Forum...
bg_BG: Търсене във форума...

en: Search
bg_BG: Търсене

en: In reply to:
bg_BG: -Отговори

en: in forum
bg_BG: Роля във форума:

en: in reply to:
bg_BG: -Отговори

en: No Comments
bg_BG: Няма коментари

en: One Comment
bg_BG: Един коментар

en: Previous
bg_BG: Предишен

en: Next
bg_BG: Следващ

en: Comments are closed.
bg_BG: Коментарите за забранени.

en: Name (required)
bg_BG: Име (задължително)

en: Name
bg_BG: Име

en: Email (required)
bg_BG: Електронна поща (задължително)

en: Email
bg_BG: Електронна поща:

en: Website
bg_BG: Уеб сайт

en: Comment...
bg_BG: Коментар...

en: Leave A Comment
bg_BG: Оставете коментар

en: Log out of this account
bg_BG: Отписване от този профил

en: Post Comment
bg_BG: Публикувай коментар

en: Recommended
bg_BG: Препоръчан

en: Status
bg_BG: Статус

en: Required
bg_BG: Задължителен

en: Active:
bg_BG: Активен

en: Activate
bg_BG: Активиране

en: Learn More
bg_BG: Научи Повече

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Products
bg_BG: Продукти

note: Translators: Tag name (string)
en: All
bg_BG: Всички

en: Install
bg_BG: Инсталиране

en: Active
bg_BG: Активен

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Home URL:
bg_BG: Начало

en: SUHOSIN Installed:
bg_BG: Не е инсталиран

en: ZipArchive:
bg_BG: Дневни архиви:

en: WP Remote Post:
bg_BG: Свързани публикации

en: Not Installed
bg_BG: Не е инсталиран

en: Cancel
bg_BG: Откажи

en: Description
bg_BG: Описание

en: CSS Code
bg_BG: CSS код

en: Related Posts
bg_BG: Свързани публикации

en: Related Projects
bg_BG: Свързани проекти

en: My Account
bg_BG: Моят профил

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Password
bg_BG: Парола

en: Remember Me
bg_BG: Запомни ме

en: Log In
bg_BG: Вписване

en: Cart
bg_BG: Количка

en: View Cart
bg_BG: Прегледай количката

en: Checkout
bg_BG: Към каса

en: Install Plugins
bg_BG: Инсталиране на приставки

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
bg_BG: Инсталиране на приставка: %s

en: Plugin activated successfully.
bg_BG: Приставката е активирана.

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
bg_BG: Настройки на темата

note: translators: Number.
en: Post count: %s
bg_BG: Брой публикации: %s

en: Need a new search?
bg_BG: Нужно ли е ново търсене?

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
bg_BG: Ако не сте открили това, което търсите опитайте ново търсене!

en: Default Style
bg_BG: По подразбиране

en: Button Small
bg_BG: Бутон #1

en: Button Medium
bg_BG: Бутон #1

en: Button Large
bg_BG: Бутон #1

en: Button xLarge
bg_BG: Бутон #1

en: Select Widget Area
bg_BG: Изберете Widget зона

en: Mega Menu Number of Columns
bg_BG: Брой колони в Мега Меню

en: Auto
bg_BG: Автоматично

en: Mega Menu Widget Area
bg_BG: Мега Меню Widget зона

en: Edit
bg_BG: Промени

en: Move up
bg_BG: Премести нагоре

en: Move down
bg_BG: Премести надолу

en: Edit Menu Item
bg_BG: Редактирай елемент на менюто

en: Open link in a new window/tab
bg_BG: Отвори връзката в нов прозорец/таб

en: CSS Classes (optional)
bg_BG: CSS класове (по избор)

en: Move
bg_BG: Премести

en: Up one
bg_BG: Нагоре с една позиция

en: Down one
bg_BG: Надолу с една позиция

en: Go to...
bg_BG: Отиди на...

en: Shopping Cart
bg_BG: Количка за пазаруване

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Below
bg_BG: След

en: Above
bg_BG: Преди

en: Hide
bg_BG: Скрий

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
bg_BG: %1$s в %2$s

en:  - Edit
bg_BG: -Редактирай

en:  - Reply
bg_BG: -Отговори

en: Your comment is awaiting moderation.
bg_BG: Вашият коментар очаква потвърждение.

en: Install Required Plugins
bg_BG: Инсталиране на задължителни приставки

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
bg_BG[0]: Инсталиране на приставка: %s
bg_BG[1]: Инсталиране на приставка: %s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
bg_BG[0]: Активирането на приставката беше неуспешно.
bg_BG[1]: Активирането на приставката беше неуспешно.

en: Return to Required Plugins Installer
bg_BG: Обратно към инсталатор на задължителни приставки

en: Return to the Dashboard
bg_BG: Обратно към Контролен панел

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
bg_BG: Всички приставки бяха инсталирани и активирани успешно. %1$s

en: Dismiss this notice
bg_BG: Отхвърляне на това съобщение

en: Update Required
bg_BG: Задължителен

en: WordPress Repository
bg_BG: WordPress хранилище

en: External Source
bg_BG: Външна връзка

en: Pre-Packaged
bg_BG: Предварително опакован

en: Installed But Not Activated
bg_BG: Инсталиран, но неактивен

en: Requires Update
bg_BG: Задължителен

en: Update recommended
bg_BG: Препоръчан

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
bg_BG[0]: Сваляне на инсталационен пакет от <span class="code">%s</span>&#8230;
bg_BG[1]: Сваляне на инсталационен пакет от <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Installed version:
bg_BG: Инсталиране на приставки

en: Plugin
bg_BG: Приставка

en: Source
bg_BG: Източник

en: Type
bg_BG: Тип

en: Plugin activation failed.
bg_BG: Активирането на приставката беше неуспешно.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg_BG: Инсталиране на приставка %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
bg_BG: Възникна грешка при инсталирането на %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
bg_BG: Инсталацията на %1$s беше неуспешна.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg_BG: Процесът на инсталиране и активиране започна. Този процес може да отнеме известно време, така че моля бъдете търпеливи.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
bg_BG: %1$s е инсталиран и активиран.

en: Show Details
bg_BG: Покажи детайлите

en: Hide Details
bg_BG: Скрий детайлите

en: All installations and activations have been completed.
bg_BG: Всички инсталирания и активирания завършиха.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg_BG: Инсталиране и активиране на приставката %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg_BG: Процесът на инсталиране започна. Този процес може да отнеме известно време, така че моля бъдете търпеливи.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
bg_BG: %1$s се инсталира успешно.

en: All installations have been completed.
bg_BG: Всички инсталирани бяха завършени

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
bg_BG: Инсталиране на приставка %1$s (%2$d/%3$d)

en: Yes
bg_BG: Да

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона на заглавието

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Center
bg_BG: Център

en: Image
bg_BG: Снимка

en: Continue
bg_BG: Продължи

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Back to Parent Page
bg_BG: Обратно към основната страница

en: Please enter correct details for this required field.
bg_BG: Моля въведете коректни данни за това задължително поле.

en: Home
bg_BG: Начало

en: Search:
bg_BG: Търсене

en: 404 - Page not Found
bg_BG: 404 - Страницата не е открита

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
bg_BG: Резултати от търсенето за: %s

en: Error 404 Page
bg_BG: Страница за грешка 404

note: translators: Date.
en: Daily Archives: %s
bg_BG: Дневни архиви: %s

note: translators: Date.
en: Monthly Archives: %s
bg_BG: Месечни архиви: %s

note: translators: Date.
en: Yearly Archives: %s
bg_BG: Годишни архиви: %s

en: Product
bg_BG: Продукт

en: Loading the next set of posts...
bg_BG: Зареждане на следващата серия с публикации...

en: Search...
bg_BG: Търси...

en: Link
bg_BG: Подравняване на съдържанието

en: Zoom
bg_BG: Увеличение

en: No Icons
bg_BG: Цвят на фона на заглавието

en: Show
bg_BG: Покажи

en: 0 Comments
bg_BG: 0 Коментара

en: 1 Comment
bg_BG: 1 Коментар

en: Pages:
bg_BG: Страници

en: Page
bg_BG: Страница

en: Sidebar
bg_BG: Странична лента

en: Upload
bg_BG: Качи

en: Price
bg_BG: Цена

en: Top
bg_BG: Горе

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Post Title
bg_BG: Заглавие на публикацията

en: Project Details
bg_BG: Детайли за проекта

en: Background
bg_BG: Цвят на фона на заглавието

en: Logo
bg_BG: Лого

en: Code
bg_BG: Код

en: Background Repeat
bg_BG: Повтарящ се фон

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Post
bg_BG: Публикация

en: Sidebars
bg_BG: Странични ленти

en: Portfolio
bg_BG: Портфолио

en: Caption
bg_BG: Заглавие/надпис

en: Background Type
bg_BG: Вид на фона

en: Video Aspect Ratio
bg_BG: Видео опции:

en: Content Alignment
bg_BG: Подравняване на съдържанието

en: Heading Font Size
bg_BG: Размер на шрифта за заглавието

en: Heading Color
bg_BG: Цвят на заглавието

en: Heading Background
bg_BG: Фон на заглавието

en: Heading Background Color
bg_BG: Цвят на фона на заглавието

en: Button
bg_BG: Бутон

en: Button #1
bg_BG: Бутон #1

en: Click here to view button option descriptions.
bg_BG: Натисни за да видиш описание на опциите на бутона.

en: Button #2
bg_BG: Бутон #2

en: No Repeat
bg_BG: Без повторение

en: Display Copyright Area
bg_BG: Покажи областта с авторското право

en: Tooltip Background Color
bg_BG: Цвят на фона на заглавието

en: Select how the background image repeats.
bg_BG: Изберете как да се повтаря изображението във фона.

en: Main Navigation Menu
bg_BG: Основно меню на навигацията

en: Search Bar
bg_BG: Лента за търсене

en: Full Width
bg_BG: Пълна широчина

en: Half Width
bg_BG: Половин широчина

en: Video Embed Code
bg_BG: Код за вграждане на видео

en: Show Project Description Title
bg_BG: Покажи заглавието на описанието на проекта

en: Show Project Details
bg_BG: Покажи подробностите за проекта

en: Project URL
bg_BG: Адрес на проекта

en: Copyright URL
bg_BG: URL на притежателя на авторските права

en: Link + Zoom
bg_BG: Връзка + увеличение

en: Show Comments
bg_BG: Няма коментари

en: Show Related Posts
bg_BG: Покажи свързаните публикации

en: Select sidebar 1 that will display on this page. Choose "No Sidebar" for full width.
bg_BG: Избери странична лента 1, която ще се покаже на тази страница. Избери "без странична лента: за показване на цялата широчина.

en: Sidebar 1 Position
bg_BG: Положение на Странична лента 1

en: Tracking Code
bg_BG: Код за проследяване

en: Space before &lt;/head&gt;
bg_BG: Разстояние преди  &lt;/head&gt; тага

en: Space before &lt;/body&gt;
bg_BG: Разстояние преди  &lt;/body&gt; тага

en: Light
bg_BG: Дясно

en: Column Spacing
bg_BG: Разстояние между колоните

en: Full Content
bg_BG: Цяло съдържание

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Related Posts / Projects
bg_BG: Свързани проекти

en: Related Posts / Projects Speed
bg_BG: Свързани проекти

en: Phone Number For Contact Info
bg_BG: Телефонен номер за контакти

en: Email Address For Contact Info
bg_BG: Електронен адрес за контакти

en: Site Width
bg_BG: Широчина на сайта

en: Select an image file for your logo.
bg_BG: Изберете файл с изображение за вашето лого.

en: Sticky Header Logo
bg_BG: Широчина на странична лента 1

en: Menu
bg_BG: Забранете заглавието на колоната в Мега Меню

en: Main Menu Item Padding
bg_BG: Редактирай елемент на менюто

en: Mega Menu Item Divider
bg_BG: Мега Меню Widget зона

en: Date
bg_BG: Дата

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Tags
bg_BG: Тагове

en: Search Field Position
bg_BG: Положение на Странична лента 1

en: Share This Story, Choose Your Platform!
bg_BG: Споделете тази история. Изберете платформа!

en: Previous Post
bg_BG: Предишна публикация

en: Next Post
bg_BG: Следваща публикация

en: Couldn't find what you're looking for!
bg_BG: Не успяхме да открием това, което търсите!

en: Oops!
bg_BG: Опа!

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
bg_BG: Ако искате да перефразирате своята заявка тук е вашият шанс:

en: This author has not yet filled in any details.
bg_BG: Този автор все още не е попълнил своите детайли.

en: Edit profile
bg_BG: Редактирай профила

en: Read More
bg_BG: Прочетете повече

en: Billing Address
bg_BG: Адрес за Фактуриране

en: Shipping Address
bg_BG: Адрес за Доставка

en: Additional Information
bg_BG: Допълнителна информация

en: Review &amp; Payment
bg_BG: Преглед &amp; Плащане

en: Have A Promotional Code?
bg_BG: Имате ли Промоционален Код?

en: Default Order
bg_BG: Подредба по подразбиране

en: Popularity
bg_BG: Популярност

en: Rating
bg_BG: Рейтинг

en: Email:
bg_BG: Електронна поща:

en: Phone:
bg_BG: Телефон:

en: days
bg_BG: дни

en: hours
bg_BG: часове

en: %s Navigation
bg_BG: Основно меню на навигацията

en: Date:
bg_BG: Дата

[ctx: by author]
en: by %s
bg_BG: %s...
