Avada - en to ca translation catalogue (167 entries)

en: Oops, This Page Could Not Be Found!
ca: Ups, Aquesta pàgina no s'ha trobat!

en: Search Our Website
ca: Cerca al nostre web

en: Can't find what you need? Take a moment and do a search below!
ca: No trobes el que necessites? Espera un moment i fes una cerca més avall!

en: Search for:
ca: Cerca …

en: Search the Forum...
ca: Cerqueu al fòrum…

en: Search
ca: Cerca

en: In reply to:
ca: - Respondre

en: in forum
ca: Rols del fòrum:

en: in reply to:
ca: - Respondre

en: No Comments
ca: No hi ha comentaris

en: One Comment
ca: Un comentari

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Comments are closed.
ca: Els comentaris estan desactivats.

en: Name (required)
ca: Nom (requerit)

en: Name
ca: Nom

en: Email (required)
ca: Adreça electrònica (requerida)

en: Email
ca: Email:

en: Website
ca: Pàgina web

en: Comment...
ca: Comentari…

en: Leave A Comment
ca: Deixeu un comentari

en: Log out of this account
ca: Finalitzeu la sessió en aquest compte

en: Post Comment
ca: Afegiu un comentari

en: Recommended
ca: Recomanat

en: Status
ca: Estat

en: Required
ca: Necessari

en: Active:
ca: Actiu

en: Activate
ca: Activat

en: Learn More
ca: Més informació

en: Products
ca: Productes

note: Translators: Tag name (string)
en: All
ca: Tot

en: Install
ca: Instal·la

en: Active
ca: Actiu

en: Home URL:
ca: Pàgina inicial

en: SUHOSIN Installed:
ca: No instal·lat

en: WP Remote Post:
ca: Llocs relacionats

en: Not Installed
ca: No instal·lat

en: Cancel
ca: Cancelar

en: Description
ca: Descripció

en: Related Posts
ca: Llocs relacionats

en: Related Projects
ca: Projectes relacionats

en: My Account
ca: El meu compte

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Remember Me
ca: Recordeu-me

en: Log In
ca: Iniciar la sessió

en: Cart
ca: Carretó electrònic

en: View Cart
ca: Veieu el carretó electrònic

en: Checkout
ca: Caixa

en: Install Plugins
ca: Instal·la extensions

note: translators: %1$s = plugin name(s) translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
ca: Instal·lant extensió: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
ca: Alguna cosa va anar malament amb l'API del plugin.

en: Plugin activated successfully.
ca: Extensió activada correctament.

note: translators: %1$s = dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %s
ca: Tots els plugins han estat instal·lats i activats amb èxit. %s

en: Sucessfully imported demo data!
ca: Dades de demostració importades amb èxit!

note: Author of the plugin/theme
en: ThemeFusion
ca: Opcions del tema

note: translators: Number.
en: Post count: %s
ca: Nombre de missatges: %s

en: Need a new search?
ca: Necessiteu fer una nova cerca?

en: If you didn't find what you were looking for, try a new search!
ca: Si no heu trobat el que buscàveu, proveu de fer una nova cerca!

en: Default Style
ca: Ordre per defecte

en: Select Widget Area
ca: Seleccioneu l'àrea del Widget

en: Mega Menu Number of Columns
ca: Número de columnes del Mega Menu

en: Mega Menu Widget Area
ca: Àrea de Widget de Mega Menu

en: Navigation Label
ca: Etiqueta de navegació

en: Open link in a new window/tab
ca: Obrir l'enllaç a una nova finestra/pestanya

en: CSS Classes (optional)
ca: Classes CSS (opcional)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
ca: Es mostrarà la descripció al menú si el tema actual ho soporta.

en: Move
ca: Moure

en: Up one
ca: Pujar un

en: Down one
ca: Baixar un

en: To the top
ca: Al principi

en: Go to...
ca: Anar a

en: Shopping Cart
ca: Adreça d'enviament

note: translators: %1$s: Comment date. %2$s: Comment time.
en: %1$s at %2$s
ca: %1$s en %2$s

en:  - Edit
ca:  - Modifica

en:  - Reply
ca: - Respondre

en: Your comment is awaiting moderation.
ca: El vostre comentari està pendent de moderació.

en: Install Required Plugins
ca: Instal·la l'extensió requerida

note: translators: 1: plugin name(s).
en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
ca[0]: Instal·lant extensió: %s
ca[1]: Instal·lant extensió: %s

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
ca[0]: Ha fallat l'activació de l'extensió.
ca[1]: Ha fallat l'activació de l'extensió.

en: Return to Required Plugins Installer
ca: Tornar a instal·lador d'extensió requerida

en: Return to the Dashboard
ca: Tornar al tauler

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
ca: Totes les extensions instal·lades i activades correctament. %1$s

en: Dismiss this notice
ca: Ignorar aquest avís

en: Update Required
ca: Necessari

en: WordPress Repository
ca: Dipòsit de WordPress

en: External Source
ca: Enllaç extern

en: Pre-Packaged
ca: Pre-empaquetat

en: Installed But Not Activated
ca: Instal·lat però no activat

en: Requires Update
ca: Necessari

en: Update recommended
ca: Recomanat

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
ca[0]: Descarregant el paquet d'instal·lació des de <span class="code">%s</span>&#8230;
ca[1]: Descarregant el paquet d'instal·lació des de <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Installed version:
ca: Instal·la extensions

en: Plugin
ca: Extensió

en: Source
ca: Font

en: Type
ca: Tipus

en: Plugin activation failed.
ca: Ha fallat l'activació de l'extensió.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ca: Instal·lant Extensió %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
ca: S'ha produït un error durant la instal·lació %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
ca: La instal·lació de %1$s ha fracassat.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ca: El procés d'instal·lació i activació s'està iniciant. Aquest procés pot trigar una mica en alguns allotjadors, així que si us plau sigues pacient.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
ca: %1$s instal·lat i activat correctament.

en: Show Details
ca: Mostra els detalls

en: Hide Details
ca: Amaga els detalls

en: All installations and activations have been completed.
ca: Totes les instal·lacions i activacions s'han completat.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ca: Instal·lant i activant l'extensió %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
ca: El procés d'instal·lació està iniciant. Aquest procés pot trigar una mica en alguns allotjadors així que, si us plau, sigueu pacient.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
ca: %1$s instal·lat correctament.

en: All installations have been completed.
ca: Totes les instal·lacions s'han completat.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
ca: Instal·lant Extensió %1$s (%2$d/%3$d)

en: Image
ca: Imatge

en: Continue
ca: Continueu

en: Details
ca: Detalls

en: Back to Parent Page
ca: Tornar a la Pàgina Pare

en: Please enter correct details for this required field.
ca: Si us plau, introduiu correctament els detalls en aquest camp obligatori.

en: Home
ca: Pàgina inicial

en: Search:
ca: Cerca

en: 404 - Page not Found
ca: 404 - Pàgina no trobada

note: translators: The search query.
en: Search results for: %s
ca: Resultats de la cerca per: %s

en: Error 404 Page
ca: Pàgina d'error 404

en: Product
ca: Producte

en: Loading the next set of posts...
ca: Carregant el següent grup d'entrades

en: Search...
ca: Cercar...

en: Link
ca: Obrir l'enllaç a una nova finestra/pestanya

en: Show
ca: Mostra

en: 0 Comments
ca: 0 Comentaris

en: 1 Comment
ca: 1 Comentari

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Price
ca: Preu

en: Project Details
ca: Detalls del projecte

en: Code
ca: Descarregant el paquet d'instal·lació des de <span class="code">%s</span>&#8230;

en: Title
ca: No hi ha extensions per instal·lar o activar. <a href="%1$s" title="Return to the Dashboard">Return to the Dashboard</a>

en: Post
ca: Entrada

en: Project URL
ca: URL del projecte

en: Image Rollover Icons
ca: Icones de Imatges de substitució

en: Show Comments
ca: No hi ha comentaris

en: Comments
ca: Comentaris

en: Related Posts / Projects
ca: Projectes relacionats

en: Related Posts / Projects Speed
ca: Projectes relacionats

en: Image Rollover
ca: Icones de Imatges de substitució

en: Menu
ca: Desactivar la columna del títol de Mega Menu

en: Mega Menu Item Divider
ca: Àrea de Widget de Mega Menu

en: Date
ca: Data

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Share This Story, Choose Your Platform!
ca: Compartiu aquesta història. Trieu la vostra plataforma!

en: Previous Post
ca: Entrada anterior

en: Next Post
ca: Entrada següent

en: Couldn't find what you're looking for!
ca: No s'ha pogut trobar el que estàveu buscant!

en: Oops!
ca: Ups!

en: If you want to rephrase your query, here is your chance:
ca: Si voleu reformular la consulta, feu-ho aquí:

en: This author has not yet filled in any details.
ca: Aquest autor encara no ha omplert cap detall.

en: Read More
ca: Llegeix més

en: Billing Address
ca: Adreça de facturació

en: Shipping Address
ca: Adreça d'enviament

en: Additional Information
ca: Informació adicional

en: Review &amp; Payment
ca: Comproveu &amp; el pagament

en: Have A Promotional Code?
ca: Teniu un codi promocional?

en: Default Order
ca: Ordre per defecte

en: Popularity
ca: Popularitat

en: Rating
ca: Classificació

en: Phone:
ca: Telèfon:

en: days
ca: dies

en: hours
ca: hores

en: %s Navigation
ca: Etiqueta de navegació

en: Date:
ca: Data

[ctx: by author]
en: by %s
ca: %s...
