Avada 5.1.6 - en to sk translation catalogue (191 entries)

en: Helpful Links
sk: Užitočné odkazy

en: Search Our Website
sk: Hľadať na našej stránke

en: Search for:
sk: Hľadať:

en: Search
sk: Hľadať

en: No Comments
sk: Žiadne komentáre

en: One Comment
sk: Jeden komentár

en: Log out of this account
sk: Odhlásiť sa z tohto účtu

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Status
sk: Stav

en: Error
sk: Chyba

en: Products
sk: Produkty

en: Images
sk: Obrázky

note: Translators: Tag name (string)
en: All
sk: Všetko

en: Import
sk: Importovať

en: Modify
sk: Upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Done
sk: Hotovo

en: Warning
sk: Varovanie

note: translators: plugin author.
en: by %s
sk: od %s

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Template
sk: Šablóna

en: Back
sk: Späť

en: Related Posts
sk: Súvisiace príspevky

en: Related Projects
sk: Súvisiace projekty

en: My Account
sk: Môj účet

en: Login failed, please try again.
sk: Prihlásenie zlyhalo, skúste prosím znova.

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Remember Me
sk: Zapamätať si ma

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Register
sk: Registrovať

note: translators: Number of items.
en: %s Item(s)
sk: %s položka(y)

en: Cart
sk: Košík

en: View Cart
sk: Zobraziť košík

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Library
sk: Knižnica

en: Dashboard
sk: Prístrojová doska

en: Support
sk: Podpora

en: Content
sk: Obsah

en: Edit
sk: Upraviť

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Done!
sk: Hotovo!

en: I Accept
sk: Súhlasím

en: Go to...
sk: Prejsť na...

en: Shopping Cart
sk: Nákupný košík

en: Remove Image
sk: Odstrániť obrázok

en: Installed version:
sk: Nainštalovaná verzia:

en: Minimum required version:
sk: Minimálna vyžadovaná verzia:

en: Version
sk: Verzia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

note: translators: Number.
en: You Have %s Item In Your Cart | You Have %s Items In Your Cart
sk[0]: V košíku máte %s položku
sk[1]: V košíku máte %s položky
sk[2]: V košíku máte %s položiek

en: Continue
sk: Ďalej

en: Details
sk: Detaily

en: Not all fields have been filled in correctly.
sk: Niektoré polia neboli vyplnené správne.

en: Please enter correct details for this required field.
sk: Zadajte, prosím, správne podrobnosti pre toto povinné pole.

en: 404 - Page not Found
sk: 404 - Stránka nenájdená

en: Color Scheme
sk: Farebná schéma

en: Product
sk: Produkt

en: Loading the next set of posts...
sk: Načítavam ďalšiu sadu článkov...

en: All items displayed.
sk: Sú zobrazené všetky položky.

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Note:
sk: Poznámka:

note: translators: The author.
en: By %s
sk: Od %s

note: translators: The categories list.
en: Categories: %s
sk: Kategórie: %s

en: 0 Comments
sk: 0 komentárov

en: 1 Comment
sk: 1 komentár

en: Pages:
sk: Strany:

en: Page
sk: Strana

en: Select Color
sk: Vybrať farbu

en: Delete item
sk: Zmazať položku

en: Edit item
sk: Upraviť položku

en: Column
sk: Stĺpec

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Save column
sk: Uložiť stĺpec

en: Delete column
sk: Zmazať stĺpec

en: Delete row
sk: Zmazať riadok

en: Please enter template name
sk: Zadajte, prosím, názov šablóny

en: Insert
sk: Vložiť

en: Delete Content
sk: Zmazať obsah

en: Add Content
sk: Pridať obsah

en: History
sk: História

en: Currency
sk: Mena

en: Price
sk: Cena

en: Enter Text
sk: Zadajte text

en: Table
sk: Tabuľka

en: Next Page
sk: Ďalšia strana

en: Height
sk: Výška

en: Width
sk: Šírka

en: I'm sure
sk: Som si istý/á

en: Delete All
sk: Zmazať všetko

en: Delete
sk: Zmazať

en: Search Results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Other
sk: Iné

en: Background
sk: Pozadie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Settings Saved!
sk: Nastavenia uložené!

en: Language
sk: Jazyk

en: Save Changes
sk: Uložiť nastavenia

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Show Author
sk: Zobraziť autora

en: Show Comments
sk: Zobraziť komentáre

en: Enable Language Updates
sk: Povoliť jazykové aktualizácie

en: Colors
sk: Farby

en: Address
sk: Adresa

en: Edit Logo
sk: Upraviť logo

en: Author
sk: Autor

en: Date
sk: Dátum

en: Categories
sk: Kategórie

en: Social Media
sk: Sociálne médiá

en: Social Media Icons
sk: Ikony sociálnych médií

en: Share This Story, Choose Your Platform!
sk: Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!

en: Sale!
sk: Zľava!

en: Helpful Links:
sk: Užitočné odkazy:

en: Try again
sk: Skúsiť znova

note: translators: The link.
en: About the Author: %s
sk: O autorovi/autorke: %s

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Read More
sk: Čítať ďalej

en: Load More Results
sk: Načítať viac výsledkov

en: Load More Posts
sk: Načítať viac článkov

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: View Larger Image
sk: Zobraziť väčší obrázok

note: translators: The link. Translators: The link.
en: Go to "%s"
sk: Prejsť na “%s”

en: Share On Facebook
sk: Zdieľať na Facebooku

en: Tweet This Product
sk: Tweetnuť tento produkt

en: Pin This Product
sk: Pripnúť tento produkt

en: Email This Product
sk: Poslať produkt mailom

en: Billing Address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping Address
sk: Adresa doručenia

en: Additional Information
sk: Dodatočné informácie

en: Review &amp; Payment
sk: Kontrola &amp; platba

en: Have A Promotional Code?
sk: Máte akciový kupón?

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Apply coupon
sk: Aplikovať kupón

en: Calculate shipping
sk: Vypočítať poštovné

en: State / county
sk: Štát / Kraj

en: Select a state&hellip;
sk: Vyberte štát&hellip;

en: City
sk: Mesto

en: Postcode / ZIP
sk: PSČ

en: Update totals
sk: Aktualizovať sumu

en: Default Order
sk: Predvolené poradie

en: Popularity
sk: Popularita

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Relevance
sk: Relevancia

note: translators: Name, Price, Date etc. translators: Relevance, Price, Date etc.
en: Sort by %s
sk: Zoradiť podľa %s

en: Ascending order
sk: Vzostupne

en: Descending order
sk: Zostupne

note: translators: Number. translators: Number of products.
en: Show <strong>%s Products</strong>
sk: Zobraziť <strong>%s produktov</strong>

en: View as grid
sk: Zobraziť ako mriežku

en: View as list
sk: Zobraziť ako zoznam

en: Update cart
sk: Aktualizovať košík

en: Proceed to checkout
sk: Prejsť k pokladni

en: Out of stock
sk: Vypredané

en: Close product quick view
sk: Zatvoriť rýchle zobrazenie produktu

en: View Details
sk: Zobraziť detaily

en: Quick View
sk: Rýchle zobrazenie

note: translators: %1$s: Username. %2$s: Username (same as %1$s). %3$s: "Sign Out" link.
en: Hello %1$s (not %2$s? %3$s)
sk: Zdravím %1$s (nie ste %2$s? %3$s)

en: Sign Out
sk: Odhlásiť sa

en: Hello
sk: Zdravím

en: Order details
sk: Detaily objednávky

en: Total
sk: Celkom

en: Customer details
sk: Detaily zákazníka

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Adresa doručenia

en: Find out more
sk: Zistiť viac

en: Find Out More
sk: Zistiť viac

en: Related %s
sk: Príbuzné %s

en: View More&hellip;
sk: Zobraziť viac&hellip;

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Coupon:
sk: Kupón:

en: Your order
sk: Vaša objednávka

en: Pay
sk: Zaplatiť

en: My account
sk: Môj účet

en: Thank you. Your order has been received.
sk: Ďakujeme. Vaša objednávka bola prijatá.

en: Order number:
sk: Číslo objednávky:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Total:
sk: Celkom:

en: Payment method:
sk: Spôsob platby:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
sk: Tento produkt momentálne nie je na sklade a je nedostupný.

en: Additional information
sk: Dodatočné informácie

note: Template Name of the plugin/theme
en: Blank Page
sk: Prázdna strana

note: Template Name of the plugin/theme
en: Contact
sk: Kontakt

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
sk: a

[ctx: by author]
en: by %s
sk: od %s

[ctx: breadcrumb]
en: Home
sk: Domov
